Головна » 2009 » Январь » 2 » Капиця Артем
15:35
Капиця Артем

Священик Артем Леонідович Капиця, народився 30 вересня 1993 року в сім’ї православних християн у м. Хмельницький.

У 2000 році пішов на навчання до першого класу НВК №6 м. Хмельницького. Пізніше продовжував навчатися у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів “Лідер” м. Львів яку успішно завершив у 2011 році.

У цьому ж році вступив на заочне навчання до Львівської Православної Богословської Академії УПЦ КП яку закінчив у 2016 році. Успішно захистивши бакалаврську роботу на тему “Християнські вчення про ангельські світи” отримав диплом “Бакалавр богослів’я, вчитель богословсько-релігієзнавчих дисциплін”.

2013 – 2016 роках – служба у армії в лавах Національної гвардії України (Внутрішні війська МВС України) за контрактом, сержант (учасник бойових дій).

Від жовтня 2003 року почав прислуговувати на богослужіннях храму «Всіх Святих землі Української» м. Хмельницького при секретарі Хмельницької Єпархії, настоятелі митр. прот. Володимирі Марущаку. З 2008 року виконував послух іподиякона у митрополита Хмельницького і Кам`янець-Подільського Антонія (Махота).

26 червня 2016 року Божого архієпископом Чернігівським і Ніжинським Євстратієм (Зоря) був рукоположений у сан диякона в Храмі Всіх Святих, м. Ніжин.

12 липня 2016 року Божого архієпископом Чернігівським і Ніжинським Євстратієм (Зоря) був рукоположений у сан священика у храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла у селі Озерне Козелецького району Чернігівської області.

25 липня 2016 року Божого призначений настоятелем та головою Парафіяльної ради церкви Різдва Пресвятої Богородиці у селі Пархимів Козелецького району Чернігівської області.

27 лютого 2017 року Божого звільняється з посади настоятеля та голови Парафіяльної ради церкви Різдва Пресвятої Богородиці та почисляється за штат Чернігівської Єпархії.

30 травня 2017 року Божого прийнятий в штат Хмельницької Єпархії.

5 червня 2017 року Божого указом митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія (Махота) призначений на посаду військового священика (капелана) у штат військової частини А-4239 Збройних сил України.

24 грудня 2017 року Божого рішенням Комітету НМПУ прийнятий до Незалежної медіа-профспілки України поза осередками м. Хмельницького.

16 січня 2018 року Божого указом митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія (Махота) до свята Різдва Христового нагороджений наперсним хрестом.

Одружений, має сина.

Категорія: Вісті з Єпархій | Переглядів: 227 | Додав: artasset
Всього коментарів: 0